Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

kreacja wizualna serwisów internetowych, aplikacji desktopowych, mobilnych jak i webowych, elementów identyfikacji wizualnej, reklam i materiałów promocyjnych dla spółek z grupy jak i ich klientów
czuwanie nad poziomem artystycznym prowadzonych projektów,
współpraca z innymi członkami grupy projektowej przy realizowanych projektach,

Wymagania:

minimum 2 lata doświadczenia w projektowaniu interfejsów stron WWW udokumentowane w PORTFOLIO ,
znajomość programów Photoshop/ Corel /InDesign / Illustrator ,
znajomość HTML / CSS / Java Script (mile widziana znajomość Bootstrap oraz PHP)
poczucie estetyki i umiejętności łączenia wyglądu z funkcjonalnością ,
zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole,
chęć nauki i poszerzania umiejętności.

Oferujemy:

interesującą i samodzielną pracę szybko rozwijającej się spółce,
stały rozwój zawodowy,
możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami,
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze,
atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz premiowania.

Prezentacja firmy

Prokantor sp. z o.o.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie