Opis stanowiska pracy

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej poszukuje osoby na stanowisko grafika.

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej jest oficjalnym przedstawicielem wszystkich studentów w kraju.

Wśród zadań Parlamentu Studentów RP znajduje się między innymi promowanie edukacyjnych, socjalnych, ekonomicznych i kulturalnych potrzeb studentów oraz podnoszenie wiedzy, umiejętności i kompetencji społecznych wśród ludzi młodych poprzez działalność informacyjną, naukową, kulturalną, w zakresie szkolnictwa wyższego, edukacji, oświaty, wychowania i kultury fizycznej;

W związku z realizowanymi projektami, Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej poszukuję osoby na stanowisko grafika.

Dlaczego warto z nami współpracować?

• Jesteśmy największą organizacją studencką w kraju,

• Pracujemy tak jak lubimy-można pracować zarówno w naszym biurze jak i zdalnie,

• Cenimy kreatywność i otwarty umysł,

• Dajemy szansę na rozwiniecie własnych talentów

Opis Stanowiska:

• Składanie i opracowywanie materiałów graficznych na potrzeby Parlamentu Studentów RP,

• Przygotowywanie materiałów do druku, zgodnie z wymogami drukarni,

• Tworzenie grafik na potrzeby stron internetowych, kanałów social media, prezentacji.

Jeżeli:

• Wykazujesz chęć do pracy, jesteś osobą energiczną i masz otwarty umysł,

• Umiesz zorganizować swoją pracę(jesteśmy dość luźnymi osobami, ale deadline`ów trzeba dotrzymywać)

• Znasz bardzo dobrze programy graficzne: Corel Draw, Pakiet Adobe (Illustrator, Photoshop, InDesign),

• Znasz język angielski na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,

Jeżeli spełniasz powyższe wymagania, to serdecznie zapraszamy do składania aplikacji. W swoim zgłoszeniu prosimy przesłać CV oraz portfolio.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Parlament Studentów Rzeczypospolitej Polskiej jest oficjalnym prz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie