Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma WEBMANIA - Strony Internetowe zatrudni osoby na stanowisko:

Web Designer - Grafik

Osoba zatrudniona na stanowisku Web Designer będzie członkiem zespołu odpowiedzialnego za:

  • Projektowanie graficzne stron internetowych,
  • Projektowanie graficzne materiałów reklamowych do druku,
  • Projektowanie responsywnych stron internetowych,
  • Kodowanie stron i wdrażanie grafiki pod systemy CMS,
  • Aktualizację i rozwój bieżących stron internetowych,
  • Projektowanie graficzne i tworzenie koncepcji dla kampanii internetowych,
  • Optymalizację istniejących systemów pod kątem web usabilty i user friendly,

Oczekujemy:

  • Doświadczenie w projektowaniu i modyfikowaniu stron internetowych,
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Adobe, przede wszystkim Photoshop,
  • Znajomość HTML, CSS, PHP, Javascript,
  • Umiejętność tworzenia stron na platformach Joomla, Wordpress,
  • umiejętność projektowania na potrzeby z Responsive Web Design,
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność tworzenia aplikacji mobilnych (Android, iOS),
  • Umiejętność pracy w grupie i pozytywne nastawienie na cel,
  • Kreatywne myślenie i twórcze podejście,
  • Dobra organizacja i zaangażowanie w pracy, komunikatywność,

Oferujemy:

  • Elastyczny czas pracy
  • Różne formy pracy/współpracy
  • Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy
  • Współpracę z doświadczonym zespołem umożliwiającą wymianę doświadczeń i pogłębianie wiedzy

Aplikacje w postaci CV, oczekiwań finansowych oraz swojego portfolio, prosimy o przesyłanie za pośrednictwem portalu.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Od 2004 roku zajmujemy się projektowaniem stron internetowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie