KPMG Sp. z o.o.
KPMG is a global network of professional services firms providing Audit, Tax and Advisory services. We operate in 155 countries and have 174,000 people working in member firms around the world. The independent member firms of the KPMG network are affiliated with KPMG International Cooperative ("KPMG International"), a Swiss entity. Each KPMG firm is a legally distinct and separate entity and describes itself as such.

KPMG in Poland was established in 1990. We employ more than 1,300 people in Warsaw, Kraków, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice and Łódź.

Do biura KPMG zlokalizowanego w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za spójność materiałów graficznych w oparciu o Corporate Guidelines,
  • nadzór nad kreacją i projektowaniem materiałów reklamowych i promocyjnych,
  • opracowanie i realizacja koncepcji zgodnych ze strategią marketingową firmy,
  • aktywne poszukiwanie inspiracji i trendów odpowiadających potrzebom firmy,
  • projektowanie i skład materiałów graficznych do druku i do użytku online,
  • współpraca z drukarniami,
  • współpraca z pracownikami różnych działów firmy,
  • samodzielność, umiejętność współpracy w grupie i/lub kierowanie 1-2 osobowym zespołem.

Oferujemy:

  • możliwość doskonalenia umiejętności i rozwoju zawodowego,
  • atrakcyjny pakiet szkoleniowy i socjalny,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętności zarządzania zespołem,
  • znajomość programu After Effects będzie dodatkowym atutem
  • pasji, kreatywności i rozwiniętego poczucia estetyki,
  • zaangażowania i inicjatywy w działaniu,
  • doświadczenia w przygotowywaniu materiałów do druku oraz znajomości zagadnień związanych z DTP,
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
  • dbałości o szczegóły, kreatywności i twórczego podejścia do pracy,
  • umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym w języku angielskim) korzystając z opcji: