Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka S.A.
Firma ZPC Śnieżka SA specjalizuje się w produkcji cukierków czekoladowych od ponad 70 lat.
Firma powstała na bazie starego niemieckiego zakładu, który w 1946 roku przejął nazwę - Fabryka Czekolady Śnieżka w Świebodzicach.

Obecnie posiadamy nowoczesną linie technologiczną, która pozwala utrzymać wysoką jakość naszych produktów oraz tworzyć nowe receptury w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Firma Śnieżka ma ugruntowaną pozycję w branży cukierniczej na polskim rynku.

Grafik

Miejsce pracy: Świebodzice

Zakres zadań:

  • przygotowywanie graficznych projektów opakowań, materiałów promocyjno-reklamowych,
  • obsługa programów graficznych,
  • obróbka i przygotowanie zdjęć,
  • przygotowywanie materiałów graficznych do druku - współpraca z drukarniami,

Wymagania:

  • doświadczenie w projektowaniu – konieczne złożenie portfolio przy aplikacji,
  • kreatywność w działaniu,
  • zdolność do zespołowego działania nad wspólnym celem,
  • znajomość techniki fotografowania,

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • umowę o pracę;
  • pracę w otwartym, młodym zespole;
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.