Opis stanowiska pracy

Firma Biznes Kreator zatrudni młodego, kreatywnego, posiadającego ciekawe portfolio GRAFIKA na umowę o dzieło.
Do zadań osoby na stanowisku GRAFIKA będzie należało:
- wykonywanie projektów graficznych wizualizacji Firmy na zlecenie Klientów
- przygotowanie wykonanych projektów w odpowiednich formatach do druku i wykorzystania w internecie (PDF, JPG, AI, CDR)
- wykonywanie projektów na rzecz promocji Firmy i samego siebie

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- Znajomości obsługi programów komputerowych: Corel Draw, Photoshop, In Design i innych
- umiejętności wykonywania projektów graficznych w w/w programach
- umiejętności bardzo dobrej organizacji swojego czasu pracy
- odpowiedzialności, sumienności i kreatywności pracownika
- zaangażowania w rozwój Firmy
- PORTFOLIO mile widziane

Prezentacja firmy

Firma Biznes Solutions z siedzibą w Sosnowcu.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie