UTC CCS Manufacturing Polska jest światowym liderem w zakresie dostaw produktów i usług systemów przeciwpożarowych i bezpieczeństwa pod szerokim wachlarzem dobrze znanych marek. Jesteśmy również producentem gaśnic. Działania naszej firmy skupiają się na oferowaniu kompletnych rozwiązań przeciwpożarowych i bezpieczeństwa, w szczególności detekcji oraz tłumienia i gaszenia pożaru. Aby dostarczyć produkty i usługi najwyższej jakości, firma UTC CCS Manufacturing Polska opracowała i utrzymuje standardy, którym podlegają wszystkie rozwiązania w zakresie zwalczania pożarów, zapewnienia bezpieczeństwa i monitoringu. UTC CCS Manufacturing Polska jest częścią koncernu UTC.
Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Ropczyce

Zakres obowiązków:

  • projektowanie i opracowywanie graficznych materiałów firmowych i promocyjnych,
  • przygotowywanie materiałów reklamowych do określonych projektów,
  • wykonywanie projektów matryc gaśnic,
  • działania w zakresie 5S, ACE, Kaizen,
  • wsparcie graficzne Działu R&D oraz Działu Sprzedaży.

Wymagania:

  • zaangażowanie i pasja w zakresie projektowania, grafiki lub reklamy,
  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • praktyczne wykorzystanie Corel Draw,
  • umiejętność sprawnego przygotowywania materiałów - ulotki, broszury, banery, flagi itp.,
  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i w piśmie,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • zorientowanie na klienta i jego potrzeby,
  • zmysł artystyczny,
  • terminowość, dokładność i doskonała organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

  • znajomość programów: Solid Works, In Design, Photoshop, Illustrator.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie w gronie profesjonalistów,
  • Stabilne zatrudnienie,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet socjalny, karnet sportowy, inne benefity,
  • Możliwość rozwoju kompetencji językowych,
  • Możliwość sfinansowania studiów w ramach Employee Scholar Program,
  • Dobrą atmosferę pracy.