Opis stanowiska pracy

przygotowywanie projektów graficznych i layoutów na potrzeby różnych mediów (newslettery, www, multimedia)
projektowanie i skład DTP ulotek, katalogów, broszur, folderów
tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych (internet, prasa, outdoor)
twórcze przekładanie briefu na koncepty graficzne

Wymagania

Wymagania: kreatywność, dokładność, znajomość oprogramowania Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign, znajomość DTP

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w opracowywaniu i tworzeniu indywidualnych rozwiązań ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/05/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie