Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za:
- Przygotowywanie projektów graficznych, wizualizacji, materiałów reklamowych,
- Obsługa plotera tnącego, drukarki wielkoformatowej, laminatora,
- Przygotowywanie projektów graficznych do oklejania samochodów,
- Projektowanie i aktualizacja materiałów reklamowych zgodnie z przyjętymi standardami firmy (m.in.: katalogów, wizytówek, publikacji internetowych, banerów reklamowych, ulotek),
- Współpraca z działem marketingu przy realizowanych projektach.

Wymagania

- Biegła znajomość programów gracznych (Corel/Illustrator, Photoshop, Indesign)
- Doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby reklamy na samochodach
- Umięjetność składu i przygotowania materiałów do druku (DTP)
- Kreatywność połączona ze zmysłem plastycznym
- Nieszablonowe i twórcze podejście do powierzonych zadań
- Umiejetność samodzielnego projektowania graficznego, wizualizacji koncepcji na -podstawie dostarczonego briefu
- Bardzo dobra organizacja pracy
- Komunikatywność i otwartość
- Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

- Dobra znajomość języka angielskiego
- Samodzielność, odpowiedzialność
- Konsekwencja i dobra organizacja pracy
- Własna działalność gospodarcza

Prezentacja firmy

Jesteśmy generalnym przedstawicielem i dystrybutorem produktów fi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie