Opis stanowiska pracy

GRAFIK / WEB DESIGNER POSZUKIWANY. OD ZARAZ.

Nie wymagamy CV, ukończonej szkoły. Nie musisz już teraz być mistrzem, na start wystarczy wyczucie estetyki, ambicja, chęć rozwoju i dążenia do doskonałości.
Cenimy nieszablonowe podejście do projektów i samodzielność, kochamy detale, harmonię i wpasowaną idealnie typografię. ZRÓBMY WSPÓLNIE COŚ FAJNEGO!
A co robimy?
Projektujemy i wdrażamy nowoczesne responsywne strony internetowe, dlatego z pewnością wspomożesz nas dobrym konceptem graficznym. Oprócz tego jesteśmy też studiem reklamy, więc i standardowe formy reklamy będą Twoim „chlebem powszednim”
Oprócz tego sporo się nauczysz, chętnie dzielimy się wiedzą, bo wierzymy że dobre projekty powinny być dziełem kilku osób.
Wejdź w tryby maszyny ADVISAGE, czekamy na Ciebie :)

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:
- kreatywności i poczucia estetyki
- nieszablonowego myślenia
- inspirowania się, obeznania z trendach graficznych
- zaangażowania i samodzielności

W zamian oferujemy Tobie:
- ciekawą, urozmaiconą pracę
- stabilne zatrudnienie
- luźną atmosferę
- dobrą kawę bez ograniczeń
- sympatyczne, pomocne towarzystwo chętnie dzielące się wiedzą

 Zamiast CV przyślij nam swoje portfolio. PAMIĘTAJ - nie słowa a obrazy się liczą.

Prezentacja firmy

ADVISAGE - agencja kreatywna oraz interaktywna specjalizująca si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/01/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie