Opis stanowiska pracy

Drukarnia Empresse poszukuje grafika lub studenta ostatnich lat kierunków poligraficznych / graficznych (do przeszkolenia - w zależności od wyniku rozmowy kwalifikacyjnej, poziomu wiedzy oferujemy staż lub etat). Stanowisko pracy ma na celu:
- wsparcie produkcji w zakresie przygotowania plików do druku
- wykonywanie projektów w razie potrzeby (kalendarze, terminarze, inne formy graficzne reklamowe i użytkowe),
- wsparcie Klientów w zakresie przygotowania plików do druku.

Oferujemy stabilną pracę w systemie jednozmianowym, odpowiedni okres wdrożeniowo-szkoleniowy, możliwość rozwoju wiedzy z zakresu zarządzania barwą, elastyczne godziny pracy. Forma zatrudnienia: umowa o pracę, zlecenie, lub kontrakt.

Oferta jest przeznaczona także dla osób niepełnosprawnych.

Prosimy o zawarcie klauzuli “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”. Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

- znajomość pakietu Adobe - Photoshop, Acrobat,

- mile widziana znajomość inDesign,

- sumienność, samodzielność w rozwiązywaniu problemów,

- znajomość zagadnień impozycji,

- umiejętność pracy w niewielkim zespole produkcyjnym.

Prezentacja firmy

Drukarnia artystyczna Empresse to miejsce, gdzie są drukowane pra... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
min 3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 800PLN - 3 300PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prywatne ubezp. medyczne, elastyczne godziny pracy
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie