Opis stanowiska pracy

Jesteśmy kreatywną agencją specjalizującą się w grafice, tworzeniem stron internetowych oraz produkcji wideo. Naszymi klientami są głownie międzynarodowe firmy z siedzibami w Austrii, Niemczech i Wielkiej Brytanii.

Obecnie poszukujemy grafika do pracy w naszym biurze w centrum Krakowa.

Twoje zadania:
projektowanie identyfikacji wizualnych,
opracowywanie różnorodnych materiałów graficznych,
przygotowanie materiałów do druku,
czuwanie nad spójnością wizualną materiałów poszczególnych klientów,
tworzenie graficznego kontentu dla mediów społecznościowych,
ewentualne projekty stron www,
ewentualne tworzenie ilustracji oraz praca nad storyboard i projekty postaci do wideo.

Oferujemy:
międzynarodowe środowisko pracy
pracę nad projektami zarówno komercyjnymi jak i kreatywnymi
wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę
pracę w pełnym wymiarze czasowym, w naszym biurze w Krakowie
możliwość dalszego rozwoju w kierunku web design lub ilustracji lub pozostanie na stanowisku grafika

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij swoje CV, portfolio realizacji oraz kilka zdań uzasadniających wybór takiego stanowiska.

Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 01, poz. 926 z późniejszymi zmianami).

Wymagania

Wymagania:
wykształcenie wyższe kierunkowe lub odpowiednie kwalifikacje w projektowaniu graficznym
minimum 1 rok doświadczenia w projektowaniu graficznym
ciekawe portfolio
dobra znajomość języka angielskiego
dobra znajomość Adobe Photoshop, Illustrator oraz InDesign
znajomość zasad DTP i umiejętność przygotowania plików do druku
zmysł kompozycyjny i wrażliwość na zmieniające się trendy
kreatywność i umiejętność myślenia koncepcyjnego

Mile widziane, ale nie wymagane:
znajomość zasad UX/ UI
zdolności ilustratorskie
znajomość języka niemieckiego

Prezentacja firmy

We are a creative agency, specialising in Video Production, Graph... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Reklama / Komunikacja