Opis stanowiska pracy

Link Me Up to agencja interaktywna i social media, od 2010 roku z sukcesami podłączająca klientów do świata on line. Na początku realizowaliśmy się wyłącznie w obszarze mediów społecznościowych. Dziś, tworząc kampanie zintegrowane na potrzeby naszych klientów, możemy zapewnić kompleksową obsługę on line z innych obszarów niż tylko social media.

Zakres obowiązków:
Projektowanie layoutów stron - znajomość RWD
Przygotowywanie kreacji graficznych na potrzeby klientów: bannery, newslettery,landingpage's , grafiki na potrzeby Social Media oraz prezentacji

Oferujemy:
- wynagrodzenie stałe
- miłą atmosferę :)
- bonusy za realizację celów
- zdobycie doświadczenia przy ciekawych projektach social media oraz internetowych

Uwaga: Aby oszczędzić czas nam i osobie ubiegającej się o prace, prosimy o przesłanie cv, portfolio oraz oczekiwania finansowe w pełnym wymiarze godzin. Bez podania tych 3 informacji cv nie będzie rozpatrywane. W tym wypadku nie interesuje nas praca zdalna. Kryterium wyboru kandydata to cena do jakości.

Prosimy o dopisanie klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.97 r.”

Wymagania

- kreatywności oraz poczucia estetyki
- znajomości trendów w projektowaniu
- zaangażowania w powierzone projekty
- umiejętności pracy pod presją czasu
- znajomości programów graficznych ;)

Prezentacja firmy

Link me up to agencja interaktywna & social media, od 2010 roku z sukc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie