Opis stanowiska pracy

Livia Corsetti Fashion Sp.j.

Livia Corsetti Fashion - wiodący europejski producent działający na rynku mody, specjalizuje się w produkcji ekskluzywnej bielizny dla kobiet.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, a także mając na uwadze profesjonalną obsługę naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

GRAFIK DTP
Miejsce pracy:Koszalin
Region: zachodniopomorskie

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie:

 Współtworzenie koncepcji kreatywnej katalogów
 Skład publikacji DTP
 Opracowywanie projektów graficznych (projekty bilbordów, ulotek, plakatów reklamowych, opakowań itp.)
 Przygotowanie materiałów graficznych na stronę www (formy statyczne)
 Współtworzenie koncepcji i oprawy graficznej promocji konsumenckich
 Aktualizacja i wprowadzanie zmian w istniejących projektach
 Przygotowywanie materiałów do druku.
 Sprawdzanie jakości wykonanej przez siebie pracy w celu minimalizowania błędów

Nasze oczekiwania wobec kandydatów:
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przy składzie gazetek, broszur lub katalogów o dużej częstotliwości ukazywania się)
• Bardzo dobra, praktyczna znajomość programów graficznych (Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat, Corel Draw)
• Doświadczenie przy projektowaniu pod druki wielkoformatowe
• Wyczucie estetyczne i znajomość zasad kompozycji
• Terminowość, samodzielność, asertywność
• Umiejętność planowania pracy i zarządzania czasem

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą APLIKUJ

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Livia Corsetti Fashion
Producent ekskluzywnej bielizny damskiej.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie