Opis stanowiska pracy

Przygotowywanie projektów graficznych, wysyłka do druku, eksport projektów do dalszej obróbki w pracowni produkcyjnej w tym:
- poligrafia - wizytówki, ulotki, plakaty
- proste projekty reklam wizualnych - kasetonów i liter podświetlanych, wizualizacje tych reklam w konkretnej lokalizacji
- projekty oklejenia samochodów, witryn, szyldów itp

OFERUJEMY:
-umowę o pracę
-rozwój w młodym i kreatywnym zespole
-wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
-stabilność - pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
-przyjazną atmosferę

Wymagania

- znajomość programów corel, photoshop
- zmysł estetyczny - WARSZTAT GRAFICZNY na poziomie POZWALAJĄCYM NA SZYBKĄ i sprawną, kompleksową OBSŁUGĘ ZLECENIA. Kreatywność.
- sumienność - pilnowanie terminów, poprawek, komunikacja z klientem

Prezentacja firmy

Projektujemy i produkujemy reklamę zewnętrzną!<br/>Motywują nas oryginal... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/10/2015
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja