Opis stanowiska pracy

Szukamy osób, które dzięki odpowiedniemu przygotowaniu zawodowemu, kwalifikacjom i zaangażowaniu chcą przyczynić się do rozwoju naszej Firmy. W zamian oferujemy możliwość kształtowania własnej drogi zawodowej, zdobywania doświadczeń i osobistego rozwoju.
Wzbogacając i rozwijając zespół naszych pracowników, aktualnie prowadzimy rekrutacje na stanowisko: GRAFIK

Opis stanowiska:

• tworzenie spójnych kreacji na potrzeby promocji i kampanii reklamowych (internet, prasa, outdoor);
• przygotowanie layoutów na potrzeby komunikacji marketingowej;
• kreatywne projektowanie graficzne na potrzeby komunikacji marketingowej online (social media, e-mailingi, landing page, bannery) oraz offline (billboardy, broszury, foldery, ulotki, dokumenty, teczki, inne drukowane materiały marketingowe);
• tworzenie projektów stron internetowych, aplikacji na Facebooka, newsletterów;
• przygotowywanie plików do druku;
• tworzenie logotypów;
• nadzorowanie od strony wizualnej produkcji reklam i spotów;
• łamanie tekstu i graficzne składanie artykułów prasowych;
• udział w przygotowywaniu eventów i wydarzeń firmowych;
• dbanie o identyfikację wizualną firmy;
• aktywne uczestniczenie w pracach Działu PR;
• bieżąca współpraca z zewnętrznymi partnerami firmy.

Wymagania

• min. 2-letnie doświadczenie w realizacji projektów graficznych poparte ciekawym portfolio;
• bardzo dobra praktyczna znajomość programów graficznych Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, CorelDRAW;
• pasji do tworzenia nowoczesnych grafik;
• wyczucia estetycznego, kreatywności, inwencji i nieszablonowości;
• precyzji i dbałości o detale;
• znajomość najnowszych trendów w zakresie tworzenia kreacji projektów graficznych;
• terminowość w realizacji projektów oraz umiejętność pracy w zespole;
• bardzo dobra znajomość j. angielskiego.

Oferujemy:

• ciekawą i twórczą pracę w prężnie rozwijającej się firmie;
• pracę w młodym, kreatywnym i zgranym zespole;
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę);
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności;
• niezbędne narzędzia pracy.

Osoby zainteresowane ofertą pracy i spełniające powyższe wymogi stanowiskowe prosimy o przesłanie CV oraz portfolio .
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97.r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883/

Prezentacja firmy

Firma z branży budowlanej i nieruchomości. Z bardzo dużym doświad... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie