Opis stanowiska pracy

BetIntelligence Sp. z o.o. to nowopowstały innowacyjny projekt łączący w sobie funkcje agencji kreatywnej i unikatowej w skali kraju firmy działającej w branży iGamingu. W związku ze stałym poszukiwaniem nowych rynków zapraszamy do współpracy studentów i absolwentów zainteresowanych rozwojem w branży IT.

OPIS STANOWISKA

  • Przygotowywanie projektów graficznych serwisów WWW
  • Przygotowywanie kampanii reklamowych
  • Realizacja działań w oparciu o zwinne metodyki zarządzania projektami

WYMAGANIA

  • Znajomość oprogramowania Adobe Photoshop
  • Znajomość zasad user-friendly, typografii i kompozycji oraz standardów projektowania stron WWW z uwzględnieniem responsywności
  • Kreatywność i komunikatywność
  • Mile widziane umiejętności z zakresu front-end development (HTML, CSS, Bootstrap)

OFERUJEMY

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i zbudowania portfolio
  • Praca w komfortowych warunkach oraz miłej i swobodnej atmosferze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Duża samodzielność i możliwość rozwoju
  • Praca przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę) po pozytywnym zakończeniu bezpłatnych praktyk

Prezentacja firmy

BetIntelligence Sp. z o.o. to nowopowstały innowacyjny projekt łą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
do ustalenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce