Opis stanowiska pracy

Icon S.A jest liderem w branży druku cyfrowego wielkoformatowego dla liderów rynku.

Firma daje do dyspozycji spektrum możliwości druku cyfrowego na potrzeby reklamy wielkoformatowej. Począwszy od billboardów, przez siatki i banery, aż do druku w technologii UV na materiałach płaskich.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów/ki na stanowisko:

GRAFIK/ OPERATOR DTP

Do naszego biura handlowego w Katowicach

Zadania:

  • Opracowywanie projektów graficznych według wymogów klienta (plakaty, ulotki, katalogi, billboardy, siatki wielkoformatowe, materiały POS itp.)
  • Przygotowanie plików produkcyjnych

Oczekiwania:

  • doskonała znajomość pakietu Adobe (InDesign, Illustrator, Photoshop)
  • znajomość zasad kompozycji
  • operator DTP
  • doświadczenie w pracy z ploterami wielkoformatowymi
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu DTP
  • minimalne doświadczenie na podobnym stanowisku - 2 lata
  • wysoka etyka pracy, samodzielność, zaangażowanie, dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Zdolność do pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w formie umowy o pracę
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Stabilne zatrudnienie
  • Narzędzia potrzebne do pracy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV wraz ze zdjęciem

Prezentacja firmy

Firma ICON S>A daje Państwu do dyspozycji spektrum możliwości ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie