Opis stanowiska pracy

GLOBAL COSMED GROUP S.A. - firma z ponad 180-letnimi tradycjami i bogatym doświadczeniem w produkcji artykułów chemii gospodarczej i kosmetyków. Centralny podmiot grupy Global zarządzający całą grupą, marketingiem, markami i rozwojem produktów, w związku z dynamicznym rozwojem i planowanym powiększeniem działu projektowania graficznego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

GRAFIK

miejsce pracy Jawor

nr ref. DMG/006/15

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • projektowanie etykiet i opakowań produktów z oferty firmy,
  • przygotowywanie reklam prasowych i materiałów promocyjnych,
  • identyfikację wizualną firmy – projektowanie wizytówek, papierów firmowych, teczek, katalogów, kalendarzy itp.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • biegła znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator, Flash) oraz Corel (Photo Paint, Draw),
  • gruntowna znajomość tematyki z zakresu designu i grafiki,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • doświadczenie w przygotowaniu grafiki na potrzeby internetu oraz materiałów do druku,
  • znajomość technologii druku,
  • znajomość techniki robienia zdjęć przedmiotów w warunkach studyjnych,
  • umiejętność kreacji projektów w różnych konwencjach estetycznych,
  • kreatywność i wyczucie plastyczne,
  • samodzielność i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • satysfakcjonującą pracę w firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • szkolenia.

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi osobami, a wybranych kandydatów poprosimy o przedstawienie port folio.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Prezentacja firmy

Global Cosmed Group zrzesza powiązane kapitałowo i organizacyjnie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie