Opis stanowiska pracy

Grafik
Miejsce pracy: TRÓJMIASTO

Na co możesz liczyć u nas?
• Na BARDZO SZYBKI PROCES REKRUTACJI
• Na pracę nad innowacyjnymi na rynku rozwiązaniami
• Na pracę w Dziale Rozwoju Produktów
• Na współpracę z Webdeveloperami
• Na atrakcyjne wynagrodzenie, uzależnione od poziomu posiadanych umiejętności
• Na możliwość mazania po ścianie, zupełnie tak jak w dzieciństwie
• Na stały rozwój

Wymagania:
• Podstawowa znajomość DTP
• Dobra znajomość Adobe Photoshop oraz Adobe IIIustrator
• Znajomość zasad kompozycji i wyczucie estetyki
• Dbałość o detale i typografię
• Doświadczenie w projektowaniu graficznym na potrzeby Internetu oraz druku
• Kreatywność, samodzielność, dobra organizacja pracy, terminowość, umiejętność pracy w zespole

Czym będziesz się zajmować:
• Projektowanie strony www, aplikacje oraz identyfikacje wizualne
• i wiele innych … :)

Pracując u nas zanurzysz się w projekt, który w ciągu najbliższego roku zrewolucjonizuje konsumencki rynek Polski i Europejski. W obszarze naszej działalności znajdują się systemy marketingowe, aplikacje internetowe, eCommerce, oraz inne przedsięwzięcia internetowe.
WYŚLIJ SWOJE 1 stronicowe CV i skontaktuj się z nami!

Administratorem danych jest Younity Sp. z o.o.. z siedzibą w Warszawie przy ulicy Aleja Wyścigowa 6. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej i przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy
z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. z 1998 r. Nr 21, poz. 94 z późn. zm.) oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Jeśli chce Pani/Pan podać w CV dodatkowe dane, informujemy, że Younity Polska Sp. z o.o. będzie mogła je przetwarzać wyłącznie w razie zamieszczenia w CV dobrowolnej zgody o treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich dodatkowych danych osobowych dla potrzeb rekrutacji.

Prezentacja firmy

Younity to Program Partnerski, w którym zarabiasz, robiąc zakupy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie