Opis stanowiska pracy

Projektowanie rysunków na kubki, szklanki, breloki, magnesy itp.
Praca polega na wykreowaniu kilku/kilkunastu wzorów na dany temat (np. grafika na kubek z okazji urodzin), a po akceptacji danego wzoru, przesłanie go w odpowiedniej aplikacji.
Praca typowo dorywcza - maksymalnie kilka projektów na miesiąc.

Wymagania

Umiejętność rysowania o podstaw grafiki komputerowej. Kreatywność.

Prezentacja firmy

Produkcja i dystrybucja gadżetów z imionami (kubki, breloki, dług... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
500PLN - 800PLN / Hourly (Brutto)
Premie, dodatki:
wynagrodzenie za każdy zaakceptowany projekt
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie