Opis stanowiska pracy

Firma Gomez jest multibrandowym domem mody w Polsce. W swojej ofercie posiada najnowsze kolekcje znanych, światowych marek m. in.: Michael Kors, Tommy Hilfiger,, Escada, Hugo Boss, Guess, Armani Jeans.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Grafik

Miejsce pracy: Suchy Las

Region: wielkopolskie

Do Twojego zakresu obowiązków należeć będzie:

  • szparowanie zdjęć produktowych
  • tworzenie banerów na stronę internetową
  • bieżące wsparcie graficzne i plastyczne firmy

Jeśli należysz do osób:

  • biegle posługujących się programem Adobe Photoshop CS5 lub CS6
  • mających poczucie estetyki i zmysł artystyczny
  • zainteresowanych modą - mile widziane
  • umiejących samodzielnej pracować nad wieloma zadaniami jednocześnie
  • dokładnych i rzetelnie wykonujących pracę
  • kreatywnych i z inicjatywą w realizacji obowiązków

Zależy Ci na:

  • pracy w firmie o stabilnej i silnej pozycji na rynku
  • możliwości podnoszenia swoich kwalifikacji
  • ciekawej pracy pełnej wyzwań

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie aplikacji.

Dziękujemy za wszystkie przesłane CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane przez Nas aplikacje.

Prezentacja firmy

Gomez Fashion Store to multibrandowe salony stacjonarne i internetowy do... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie