Opis stanowiska pracy

TreningBiegacza - największy portal dla biegaczy w Polsce poszukuje grafika do współpracy nad kreowaniem rzeczywistości. Potrzebujemy osoby ambitnej i utalentowanej, pełnego pasji wizjonera, który potrafi projektować i tworzyć oryginalne, funkcjonalne responsywne strony internetowe oraz aplikacje mobilne. Potrzebujemy osoby zaangażowanej, która gotowa jest na wyzwania jakimi są projekty na światowym poziomie.

Wymagania

  • Doświadczenie w myśleniu koncepcyjnym
  • Duże doświadczenie w projektowaniu responsywnych stron WWW w podejściu mobile-first
  • Znajomość podstaw UX oraz zasad projektowania zorientowanego na użytkownika
  • Znajomość narzędzi do wireframingu i prototypowania
  • Znajomość zasad dobrej typografii na stronach WWW
  • Znajomość najnowszych trendów z zakresu projektowania
  • Poczucie estetyki i dbałość o szczegóły
  • Terminowość

Mile widziane:

  • Zdolności rysunkowe i ilustracyjne

Co oferujemy:

  • Całkowicie zdalną pracę i możliwość samodzielnej organizacji własnego czasu. To od Ciebie zależy czy pracujesz w dzień czy w nocy, w domu czy na plaży lub w górach :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w dynamicznym zespole, który ma fioła na punkcie sportu i zdrowego trybu życia
  • Możliwość rozwoju i wdrażania własnych pomysłów. Jesteśmy otwarci na nieszablonowe rozwiązania, więc nie ograniczamy Twojej kreatywności.

Zakres pracy:

  • Praca nad rozwojem:
    • witryny TreningBiegacza
    • aplikacji mobilnej dla biegaczy
    • nowych e-usług dla biegaczy
  • Tworzenie Key Visual's
  • Projektowanie grafiki i ilustracji dla sprzętu i odzieży dla biegaczy

Preferowane formy rozliczenia:

Ze względu na całkowicie zdalną pracę i nienormowane godziny pracy preferujemy rozliczenie na podstawie umów o dzieło/zlecenie lub, jeżeli prowadzisz swoją własną firmę, na podstawie faktury.

Proces rekrutacji:

Rekrutacja składa się z dwóch etapów:

  • Etap 1: Kwalifikacje (do 17.04.2016)

Ten etap jest bardzo prosty. Wystarczy że do 17 kwietnia 2016 wyślesz swoje CV wraz z portfolio. I to tyle co musisz zrobić. Ze wszystkich zgłoszeń nadesłanych przez kandydatów wybierzemy 3, które zostaną zakwalifikowane do drugiego etapu.

  • Etap 2: Konkurs prac

Jeżeli zostaniesz zakwalifikowany do tego etapu to będziesz musiał się już wysilić. Będziesz miał przed sobą realizację zadania praktycznego. Dostaniesz wytyczne, termin i kontakt do swojego leadera. Reszta w Twoich rękach, głowie i na monitorze

Prezentacja firmy

Naszą misją jest krzewienie kultury fizycznej oraz zarażanie ideą... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie