Opis stanowiska pracy

Firma TelForceOne poszukuje Grafika.

Zakres obowiązków:

  • odpowiedzialność za opracowanie projektu od koncepcji do realizacji
  • współpraca z członkami zespołu projektowego przy realizowanych zadaniach
  • projektowanie materiałów graficznych na potrzeby komunikacji marketingowej firmy:
  • tworzenie layoutów graficznych (ulotki, katalogi produktowe, foldery wizerunkowe, opakowania)
  • przygotowanie materiałów do druku
  • projekty reklam internetowych (banery statyczne oraz animowane, landing page, mailingi, newslettery)

Wymagania

Profil kandydata:

  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • biegła znajomość narzędzi graficznych z pakietu Adobe CC:
  • Adobe Photoshop (warunek konieczny)
  • Adobe Illustrator (warunek konieczny)
  • Adobe InDesign
  • Adobe Flash
  • umiejętność przygotowywania materiałów graficznych do druku
  • doświadczenie w projektowaniu opakowań (warunek konieczny)
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu materiałów POSM
  • kreatywność, zmysł estetyczny - wyczucie koloru, kompozycja, typografia
  • samodzielność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy

W CV należy, umieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)".

Prosimy przesyłać CV wraz z PORTFOLIO

Aplikacje bez portfolio nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

Prezentacja firmy

TelForceOne Spółka Akcyjna to największy polski importer, dystryb... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/06/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie