Opis stanowiska pracy

Poszukujemy do zespołu prężnie rozwijającej się firmy osoby na stanowisko:
GRAFIK

Oferujemy:
- umowę o zlecenie
- miłą atmosferę pracy
- atrakcyjne wynagrodzenie

Mile widziane:
- doświadczenie min. rok

Opis stanowiska:
- obsługa graficzna ston internetowych firmy
- obsługa działań promocyjnych
- obsługa wewnętrznego systemu zamówień

Zawsze służymy pomocą i zapewniamy przeszkolenie.

Znajdujemy się we Wrocławiu. Zapoznaj się z naszą ofertą ideashirt pl

Bardzo prosimy o przesyłanie CV za pomocą formularza.
Bardzo prosimy również o dołączenie do CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

Wymagania

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera
- dobra znajomość programu Photoshop i Illustrator
- komunikatywność
- dokładność
- chęć do nauki nowych umiejętności

Prezentacja firmy

Firma IdeasShirt.pl zajmuje się wykonywaniem koszulek z nadrukiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie