Opis stanowiska pracy

Agencja DylczykArt poszukuje kandydatów na stanowisko grafika.

Dla nas komunikacja odbywa się nie tylko za pośrednictwem słów. Wiemy, że czasami ważniejsza jest kreacja. Poszukujemy kreatywnego grafika, która będzie wspierał nasze realizacje własnymi projektami.

Zakres obowiązków:
- Przygotowywanie projektów graficznych wykorzystywanych w kampaniach marketingowych
- Projektowanie materiałów reklamowych
- Wsparcie przy tworzeniu ofert i prezentacji dla klientów agencji
- Przygotowywanie projektów graficznych na potrzeby social media

Wymagania

- Umiejętność sprawnego przedstawienia idei za pomocą grafiki ujętej w nieszablonowych projektach
- Posiadanie zmysłu estetycznego i znajomości zasad związanych z projektowaniem
- Znajomość najnowszych trendów w grafice i typografii
- Dobra znajomość programów graficznych

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksową organizacją eventów firmowych, kultural... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja