Opis stanowiska pracy

• Realizacja projektów i prac graficznych w ramach działań prowadzonych dla naszych Klientów oraz na potrzeby firmy
• Przygotujemy miejsce pracy i wiele pracy do wykonania, a oczekujemy efektywności i sprawności w codziennej realizacji zadań oraz nuty kreatywności tam gdzie będzie to wymagane
• Poszukujemy osoby, która solidnie opanowała podstawy warsztatu „grafika” i wesprze nasz zespół w bieżących działaniach

Wymagania

Wymagania:
• Oczekujemy osoby z doświadczeniem (choćby minimalnym) w pracy na podobnym stanowisku w agencji marketingowej, dziale marketingu lub jako podwykonawca lub samodzielny specjalista
• Mile widziane portfolio zawierające różne rodzaje prac, formatów, zastosowań
• Oczekujemy osoby, która potrafi realizować projekty graficzne w szeroko rozumianym obszarze - od przygotowania logotypu, znaku, prostego komunikatu, poprzez różne formaty materiałów POS, aż po kreatywne próby graficzne
• Liczymy na nawiązanie współpracy z osobą, która łączy sprawnie umiejętności grafika oraz przygotowania materiałów do produkcji, druku (DTP)
• Mile widziane doświadczenie i wiedza z zakresu projektowania komunikacji i grafiki w obszarze on-line
• Dobra znajomość narzędzi, które w praktyce należy sprawnie obsługiwać na takim stanowisku
• Odpowiedzialność, rzetelność, dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, nastawienie na realizację wyznaczonych celów
• Wysokie umiejętności komunikacyjne
• Pozytywne nastawienie do podejmowania wyzwań, entuzjazm
• Wykształcenie wyższe
• Minimum dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
• Możliwość dołączenia do długoterminowych i złożonych, specjalistycznych projektów marketingowych
• Interesującą pracę i ciekawe wyzwania
• Dobrą atmosferę w zespole profesjonalistów
• Możliwość rozwoju, szkolenia, podnoszenia kwalifikacji zawodowych
• W pełni wyposażone stanowisko pracy
• Wszystkie konieczne narzędzia i elementy wymagane do sprawnego prowadzenia działań
• Stabilną formę zatrudnienia w rozwijającej się organizacji

CV wraz z portfolio prosimy przesyłać na mail firmy TLConsulting.

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez TLConsulting z siedzibą w Krakowie.”

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą konsultingową specjalizującą się w opracowywaniu i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie