Opis stanowiska pracy

E-VOC to nowy innowacyjny projekt z branży doradztwa w zarządzaniu.
Aktualnie poszukujemy osoby na następujące stanowisko:

Grafik

Do zadań na tym stanowisku będzie należało:
- stworzenie form graficznych dla aplikacji Android
- stworzenie grafiki na stronę internetową
- stała współpraca z deweloperem Aplikacji

Oferujemy możliwość uczestniczenia w tworzeniu Start-upu, zdobycie doświadczenia w branży,możliwość pracy zdalnej, nienormowane godziny pracy, partnerską miłą atmosferę, biuro w centrum Warszawy.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail podany niżej.

Wymagania

- motywacja do pracy pod presją czasu
- umiejętność osiągania zamierzonych celów
- kreatywność
- sumienność
- znajomość lub chęć nauczenia się obsługi programów do projektowania grafiki

Prezentacja firmy

E-VOC zajmuje się analizą obsługi klienta. Naszą misją jest dostarczanie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy