grafik z technologia nadruków

PPHU Sukces S.C.

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnego, kreatywnego grafika do pracy, znajomość Corell , Photo shop, Indesign, przygotowanie do druku materiałów poligraficznych, umiejętności manualne do wyklejania tablic reklamowych, obsługa maszyny do druków wielkoformatowych ( Mimaki JVS3 ), umiejętność obsługi plotera tnącego, znajomość technologii nadruków na koszulkach, umijętność projektowania stron internetowych ( grafika ), mile widziana znajomość programów informatycznych do tworzenia stron internetowych ( java script, php, masQue, homework, botstrap, crus, wordpress, wookomers ), dyspozycyjność, odpowiedzialność, kreatywność, komunikatywność, współpraca z zespołem.

Prezentacja firmy

Agencja Reklamowa Sukces działa na rynku od ponad 16-stu lat, bog... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja