Grafik / weryfikator plików w drukarni

Drukarnia Piga.pl Sp. z o.o.

43-100 Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Weryfikacja oraz korekta projektów przesłanych przez Klienta w programach pakietu Adobe
- Doradztwo i budowanie trwałych relacji z klientami
- Stała współpraca z działem produkcji w celu realizacji zlecenia związanego z drukiem
- Projektowanie druków będących w ofercie drukarni

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie
- Znajomość programów służących do projektowania i składu graficznego, preferowany pakiet Adobe (Indesign, Photoshop, Illustrator, Acrobat) ,Corel Draw oraz dobra znajomość pakietu MS Office
- Mile widziane doświadczenie w pracy związanej z grafiką DTP
- Komunikatywność , nastawienie na klienta, dokładność, spostrzegawczość
- Umiejętność szybkiego uczenia się
- Umiejętność pracy w zespole, często pod presją czasu
- Gotowość do pracy zmianowej 6-14, 7-15, 8-16 oraz 9-17
Mile widziana znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

Piga.pl to dynamicznie rozwijająca się, odpowiedzialna społecznie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
12 miesięcy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
200PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie