Grafik/ WebMaster (również praca zdalna!)

Net Ideas Sp. z o.o. Sp. k.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętym e-marketingiem, sprzedażą i promocją w Internecie.

Miejsce pracy: Białystok/możliwa praca zdalna

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko: Webdeveloper

Do zadań na tym stanowisku pracy należeć będzie:

- tworzenie grafik na użytek stron internetowych oraz na użytek aktualnie prowadzonych kampanii marketingowych
- budowanie i optymalizacja stron internetowych i e-sklepów

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w młodym, kreatywnym zespole
- możliwość rozwoju i współtworzenia miedzynarodowych kampanii marketingowych o ogromnym zasięgu

Wymagania

Wymagamy:

-biegłej znajomości programów graficznych, m.in. PhotoShop
- umiejętności tworzenia stron www
- wysłania wraz z CV swojego portfolio

Mile widziane:

- dobra znajomość HTML5, CSS3
- znajomość WP, PHP, JS/jQuery

Prezentacja firmy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szerok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
1 700PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie