Opis stanowiska pracy

Obecnie szukamy kogoś, kto swój dzień zaczyna od stron internetowych i chce tworzyć projekty, które się tam znajdą. Bądź naszym Webdesignerem!

Co przypadnie Ci w udziale:

- Tworzenie oryginalnych i trendy layoutów stron internetowych
- Opracowanie makiet serwisów i aplikacji webowych
- Współpraca przy tworzeniu aplikacji graficznych
- Projektowanie i tworzenie grafiki dla aplikacji mobilnych
- Tworzenie landing pages
- Realizacja grafiki na potrzeby kampanii marketingowych: banery reklamowe, newslettery oraz inne elementy graficzne
- Tworzenie i opracowywanie innych materiałów graficznych

Wymagania

Wymagamy:

- Posiadania portfolio dotychczasowych prac - warunek konieczny
- Doświadczenia w realizacji dużych projektów webowych
- Bardzo dobrej znajomości oprogramowania Photoshop oraz Illustrator
- Kreatywności oraz otwartości na nowe trendy w projektowaniu i reklamie
- Znajomości zasad usability, UX, typografii
- Umiejętności projektowania RWD oraz mobile
- Znajomości nowoczesnych trendów projektowania grafik na urządzenia mobilne oraz stacjonarne, responsive, one page
- Pomysłowości i nieszablonowych rozwiązań
- Wysokiego poczucia estetyki
- Komunikatywności

Co oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się agencji
- Udział w dużych, ciekawych projektach
- Współpracę z młodym, kreatywnym zespołem
- Możliwość rozwoju

Jeśli wymienione cechy pasują do Twojej charakterystyki, to oznaka, że możesz być osobą, której potrzebujemy.
Zgłoś swoją kandydaturę wysyłając CV oraz link do portfolio.

Prosimy o zawarcie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Prezentacja firmy

PromoAgency to agencja reklamowa, której specjalizacją są efektyw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie