Opis stanowiska pracy

Szukasz wyzwań? Chcesz aktywnie uczestniczyć w ciekawych projektach?

Dołącz do zespołu HNR Systems!

HNR Systems LTD., jest międzynarodową firmą, która zajmuje się tworzeniem dużych portali internetowych, społecznościowych stron www, aplikacji webowych i mobilnych oraz ich promocją.

Obecnie realizujemy międzynarodowe projekty, w związku z czym poszukujemy osób do naszego zespołu na stanowisko:

Grafik - Webdesigner

Odpowiadać będziesz za:

• Tworzenie grafiki na potrzeby stron internetowych, aplikacji mobilnych, landig pages,...

• Przygotowanie projektów graficznych oraz materiałów informacyjnych i reklamowych do druku (plakaty, ulotki, foldery, wizytówki itp.),

• Tworzenie corporate identity (loga, wizytówki, oferty),

• Tworzenie prezentacji multimedialnych, infografik, mailingów,

• Przygotowywanie kreacji graficznych reklam internetowych, banerów, newsletterów,...

Oferujemy Ci:

• Uczestnictwo w tworzeniu i dostarczaniu nowatorskich usług internetowych,

• Pracę w młodym, zaangażowanym i dynamicznie rozwijającym się zespole,

• Interesujące wyzwania zawodowe w międzynarodowych projektach,

• Możliwość zdobycia doświadczenia, podnoszenia swoich kwalifikacji i ciągłego rozwoju,

• Miłą i przyjazną atmosferę w pracy sprzyjającą doskonaleniu umiejetności zawodowych,

• Elastyczną formę współpracy i godzin pracy,

• Pracę przy ambitnych projektach,

• Atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie:

• Portfolio dotychczasowych prac (co najmniej takie żebyśmy byli w stanie Cię ocenić),

• Bardzo dobrej znajomości programów graficznych: Illustrator , Adobe Photoshop,

• Wyobraźni, kreatywności, pomysłowości oraz zmysłu artystycznego i estetycznego,

• Wyczucia kompozycji i barwy w grafice,

• Otwartości na nowe trendy w webdesignie,

• Komunikatywności, samodzielności, odpowiedzialności i terminowości,

• Umiejętności szybkiego uczenia oraz chęci zdobywania nowych doświadczeń.

Mile widziane:

• Znajomość zagadnień z zakresu Web Design - projektowanie stron internetowych,

• Znajomość trendów grafiki komputerowej i reklamowej,

• Znajomość technologii flash.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

HNR Systems zostało stworzone z myślą o firmach, które poszukają innowac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie