Grafik / Webdesigner - praca zdalna / freelancing

More2Give Sp. z o.o.

33-100 Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Agencja reklamowa poszukuje do współpracy grafika/webmastera. Praca zdalna / freelancing.
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za projektowanie grafiki do druku, skład folderów, katalogów oraz projektowanie stron internetowych. Wymagamy doświadczenia w tym zakresie popartego portfolio.

Wymagania

- dobra znajomość programów graficznych,
- doświadczenie w projektowaniu grafiki oraz stron www poparte portfolio,
- umiejętność współpracy z zespołem,
- znajomość bieżących trendów w grafice oraz web designie.

Prosimy o przesłanie CV wraz z linkiem do portfolio. W CV prosimy dodać następującą klauzulę: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 27.08.1997 r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, Poz. 923 ze zm.”
Zastrzegamy sobie kontakt tylko z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

More2Give jest Agencją Reklamową zajmującą się planowaniem, kreow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie