Agencja Reklamowa BEZobaw

Grafik WEB

Miejsce pracy: Kraków, Czerwony Prądnik

Niebanalne pomysły i uparcie w dążeniu do celu, pozwalają nam na wdrażanie nawet najbardziej rozbudowanych projektów. Jednocześnie, wciąż jesteśmy jak dzieci nie rozumiejące czym jest rutyna i schematy, podchodzące do każdej rzeczy jak do czegoś co należy spróbować. Pracujemy dla: Orange, Castorama, Wyborowa, Toyota, Filtron, Zielona Budka…

Opis:

Poszukujemy sprawnego i kreatywnego grafika WEBowego (z Łebem za Pan brat), który z jednej strony bezczelnie wie lepiej niż inni (jeśli szukamy nowych rzeczy), z drugiej zaś potrafi dostosować się do widzimisie klienta który WIE czego chce (i dusząc krzyk w gardle robi zwykły projekt). No i oczywiście - nie boi się wyzwań i oprócz PSD i AI wie co to LP.

PROCENTOWY opis stanowiska pracy

  • projektowanie WEB (landing page, strony www, kampanie internetowe) – 60%
  • projektowanie KV nowych projektów – 15%
  • poszukiwanie nowych inspiracji i UX - 15%
  • projektowanie i skład materiałów drukowanych – 5%
  • pozostałe procenty na wyjściach integracyjnych – 5-40%

Potrzebujemy na tym stanowisku:

  • otwartości na poszukiwanie nowych inspiracji
  • wyczucia estetycznego, nieszablonowości, kreatywności, komunikatywności
  • zrozumienia klienta, cierpliwości, dyscypliny wewnętrznej, komunikatywności (po raz 2 dla podkreślenia ważności)
  • znajomość zagadnień WebDesign i UX
  • min. 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku popartego portfolio
  • bardzo dobrej znajomości programów Adobe (Photoshop, Indesign)
  • umiejętności pracy z kilkoma projektami jednocześnie
  • samodzielności, zaangażowania, współpracy w zespole

W zamian oferujemy:

  • sensownych project managerów sprzedających wizję
  • atrakcyjny system motywacyjny
  • ekspres mielący kawę potrzebną do utrzymania skupienia
  • niezapomniane przeżycia z bezobawowego współżycia
    (Dla zainteresowanych możliwość rozliczania na fakturę)
Aplikacje tylko z PORTFOLIO [w formie załącznika lub link www]
prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ znajdujący się poniżej.

Aplikacje bez załączonego PORTFOLIO (bądź linku do portfolio) będą odrzucane.
Agencja zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.