Opis stanowiska pracy

-projektowanie nowoczesnych stron internetowych zgodnych z najnowszymi trendami (UX, responsive design)
-współpraca z działem web development przy wdrażaniu projektów
-przygotowywanie projektów grafiki reklamowej (internet i druk)
-przygotowywanie projektów do druku (DTP)

Wymagania

-kreatywne, elastyczne, pełne inicjatywy podejście do realizowanych zadań
-min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu stron internetowych
-bardzo dobra znajomość programów: Photoshop, Illustrator
-doświadczenie w przygotowywaniu projektów do druku (DTP) (warunek konieczny)
-bardzo dobra organizacja pracy własnej
-umiejętność projektowania rzeczy nie tylko pięknych, ale i użytecznych
-komunikatywność, umiejętność współpracy w grupie

Praca w siedzibie firmy. Za pracę zdalną dziękujemy.
CV prosimy wysyłać w formie PDF, w nazwie umieścić swoje nazwisko i imię.

Oferujemy:
-nawiązanie dłuższej współpracy
-konkurencyjne wynagrodzenie
-elastyczny sposób zatrudnienia rodzaj umowy zależny od preferencji kandydata
-możliwość rozwoju zawodowego przy realizacji projektów

Prezentacja firmy

Zapraszamy do pracy w firmie B2B-Service Sp. z o.o. Wprowadzamy n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
13 pensja
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie