Grafik / web designer

JMC Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Noakowskiego 12/7, przy Placu Politechniki

Szukamy pasjonatów Internetu i osób nieprzeciętnie kreatywnych do naszego zespołu z prawie 20-letnią historią pracy dla klienta w kraju i zagranicą.

Oferujemy:
• pracę nad ciekawymi, innowacyjnymi projektami dla renomowanych krajowych i zagranicznych klientów,
• możliwość elastycznych godzin pracy,
• pracę w biurze z możliwością pracy zdalnej,
• sympatyczną atmosferę pracy.

Wymagania

• doświadczenie w projektowaniu stron internetowych,
• kreatywność, nieszablonowość, dokładność, zaangażowanie w pracę,
• dobra znajomość programów graficznych,
• dodatkowym atutem będzie znajomość oprogramowania do obróbki video,
• wiedza na temat web usability i web accessibility.

Prezentacja firmy

JMC oferuje swoim klientom dedykowane rozwiązania informatyczne z zastos... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie