Grafik / Web Designer

ETK Sp.j.

Wałbrzych, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

RedCart, jedna z wiodących firm e-commerce, poszukuje pracowników do pracy stacjonarnej w Wałbrzychu na stanowisko Grafik / Web Designer (istnieje możliwość przejścia na tryb pracy zdalnej po ukończeniu szkolenia w siedzibie firmy).

Jeśli chcesz pracować przy jednym z większych projektów e-commerce w Polsce, dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie oraz dodatkowo premie wynikające z realizacji celów

• pracę przy innowacyjnych projektach w branży e-commerce

• zatrudnienie w firmie o stabilnej pozycji na rynku

• możliwość poznania najnowszych technologii wykorzystywanych w branży IT

• możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• świetną atmosferę i wysoką kulturę pracy

Do aplikacji prosimy o załączenie poniższej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych)."

Wymagania

• bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop

• znajomość trendów projektowania ecommerce

znajomość zagadnień użyteczności stron

Prezentacja firmy

RedCart.pl to platforma sklepów internetowych oferująca komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/09/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie