Opis stanowiska pracy

Firma ASCO Systemy Informatyczne jest obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

Nasz sukces oparty jest na współpracy najlepszych specjalistów. Rozwijamy się dynamicznie dlatego wciąż poszukujemy kolejnych talentów.

Tym razem szukamy Grafika / Web Designer'a do jednego z naszych działów zajmującego się rozwijaniem i wdrażaniem naszego sklepu internetowego.

Do głównych obowiązków Grafika / Web Designer'a będzie należeć:

  • tworzenie nowych projektów graficznych sklepów internetowych zgodnych z wymogami Responsive Web Design
  • analizowanie i implementacja wymagań klienta
  • wykonywanie bieżących prac graficznych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • bardzo dobrej organizacji pracy, umiejętności komunikowania się z klientami
  • biegłości w Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, ID
  • interesującego portfolio

Mile widziane:

  • znajomości specyfiki sklepów internetowych
  • wiedza z zakresu użyteczności stron oraz podstawy HTML/CSS

W zamian za profesjonalizm i zaangażowanie oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • opiekę medyczną
  • kartę multisport
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji oraz umiejętności
  • tworzenie nowych rozwiązań web opartych na wieloletnim doświadczeniu
  • pracę w zespole z ludźmi z wyobraźnią i poczuciem humoru.

Prosimy o dopisanie do CV następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Prezentacja firmy

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza główna działalność to produkcja oprogramowania do zarządzania przedsiębiorstwem.
Jesteśmy obecnie wiodącym dostawcą systemów do obsługi sklepów, hurtowni motoryzacyjnych oraz warsztatów samochodowych w kraju.

ASCO Systemy Informatyczne Sp. z o.o. Sp.k. działa od 1994 roku. Nasza g... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/02/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce