Grafik / Web Designer - Poznań

American Systems Sp. z o.o.

61-737 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

RORBOX Sp. z o.o. to firma o ustabilizowanej pozycji na rynku prowadząca realizację największych projektów informatyczno-edukacyjnych w Polsce.

Poszukujemy doświadczonego grafika. Praca na miejscu w Poznaniu.

Do zadań osoby należeć będą:

  • Projektowanie mat. graficznych dla tworzonego oprogramowania;
  • Projektowanie layoutów stron - RWD;
  • Projektowanie grafik na potrzeby filmów i składów do druku;
  • Projektowanie banerów, mailingów, identyfikacji wizualnej.

Wymagania

  • Przesłanie portfolio z wybranymi pracami (w postaci linku lub załączonego pliku);
  • Doświadczenie min. dwa lata na podobnym stanowisku;
  • Biegłe posługiwanie się programami Adobe Photoshop, InDdesign, CorelDraw, Illustrator

Mile widziane:

  • Dobra znajomość HTML5 i CSS3;
  • Umiejętność przygotowania szablonu dla mailingu i strony RWD.

Prezentacja firmy

American Systems Sp. z o.o. specjalizuje się w projektowaniu, two... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie