Grafik web designer - agencja interaktywna

Epic Dreams

30-127 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

- Kreacja stron www, landing page'y, display'u, e-commerce, interface'ów, fanpage'y.
- Praca przy znanych markach,
- Możliwość kreatywnego podejścia do projektów,
- Wsparcie merytoryczne,
- Możliwość rozwoju zawodowego,
- Luźna atmosfera.

Wymagania

- Znajomość Photoshopa. Mile widziana znajomość również innych programów z pakietu Adobe,
- Zmysł graficzny i kreatywność,
- Ciekawe portfolio z zakresu web designu,
- Rok doświadczenia jako designer, jednak nie jest to konieczne przy zadowalającym portfolio,
- Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu i reklamie internetowej,
- Poczucie estetyki i dbałość o szczegóły.

Mile widziane
- Doświadczenie w projektowaniu interface’ów,
- Wiedza na temat UX,
- Umiejętność przygotowania materiałów do druku,
- Rysunek.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm."

Prezentacja firmy

Epic Dreams to agencja reklamowa, która zakochała się w designie. Dbamy ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie