Opis stanowiska pracy

- tworzenie i obróbka zdjęć produktowych
- tworzenia grafik w oparciu o dostarczony brief
- projektowanie materiałów POS i przygotowanie do druku
- zarządzanie sklepem internetowym
- aktywne wsparcie działu marketingu

Przykładowe obowiązki:

- przygotowanie grafik na potrzeby komunikacji w Social Media
- przygotowanie broszur reklamowych, katalogów produktowych
- przygotowanie zdjęć na potrzeby e-commerce
- tworzenie newsletterów, landingpage, banerów

Oferujemy:

- możliwość rozwoju w młodym, dynamicznym zespole
- samodzielność w prowadzeniu projektów
- wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników
- umowa zlecenie z możliwością przedłużenia na umowie o pracę
- pakiet Luxmed
- dobrą lokalizację (biuro przy WKD, 13 min od centrum)
- kawa i herbata ;)
- weekendowe spotkania na gry planszowe ;)

Proces rekrutacji:

- etap 1: złożenie CV
- etap 2: krótki test zdalny
- etap 3: rozmowa i test w siedzibie firmy

Wymagania

- bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, InDesign i Illustrator
- doświadczenie w wykonywaniu fotografii produktowej
- znajomość trendów w projektowaniu graficznym i marketingu
- minimum podstawowa znajomość HTML, CSS

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość Adobe Premiere
- znajomość zagadnień związanych z marketingiem i SEO
- znajomość trendów UX

Cechy charakteru:

- odpowiedzialność za projekt
- dokładność w działaniu
- umiejętność pracy w zespole

Prosimy o załączenie CV, portfolio (link lub załącznik) oraz podanie oczekiwań finansowych netto (na rękę).

Prosimy o zawarcie klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnego jak i późniejszych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prezentacja firmy

Poczta Kwiatowa Sp. z o.o.<br/><br/>Jesteśmy liderem w branży wys... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie