Grafik w dziale e-commerce

eCom Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internetowych w Polsce. Należymy do Grupy Wydawniczej Znak, której książki są stale obecne na listach bestsellerów. Pracuje dla nas kreatywny dział IT, wspomagają nas najlepsi specjaliści od logistyki. Dysponujemy oprogramowaniem, które jest w stanie tworzyć raporty dla najbardziej wymagających analityków.

Teraz chcemy być najbardziej innowacyjną księgarnią internetową w Polsce. Chcesz wziąć w tym udział?

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Do Twoich zadań będzie należało:

  • tworzenie kreatywnego contentu wizualnego na potrzeby głównych kanałów marketingowych we współpracy z copywriterami (m. in. kampanii banerowych, mailingów, animacji flash etc.);
  • współpraca przy tworzeniu nieszablonowych rozwiązań wizerunkowych m. in. oferty produktowej, kreującej wizerunek marki;
  • projektowanie funkcjonalne i graficzne layotów stron www.

Oczekujemy od Ciebie:

  • znajomości aplikacji i programów graficznych umożliwiających tworzenie materiałów graficznych dla potrzeb e-commerce i ux
  • poczucia estetyki i kreatywności, umożliwiających realizację wyżej wymienionych zadań;
  • ambicji i chęci zdobywania nowych doświadczeń w obszarze grafiki e-commerce i ux.

Będzie mile widziane, jeśli:

  • w wolnej chwili obezwładnia Cię czytelnicza pasja - książki to jeden z Twoich ulubionych sposób na spędzanie wolnego czasu,

Oferujemy:

  • możliwość dołączenia do zespołu zaangażowanego w tworzenie znaczących projektów na rynku e- commerce;
  • dużą elastyczność czasu pracy i formy zatrudnienia;
  • w wolnej chwili będziesz mógł przeczytać całą masę książek :).

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najnowocześniejszych i największych księgarń internet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce, Praca Praca dla studenta