Grafik stron internetowych

WYMYSLIMY.PL

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:
- aktualizacje istniejących stron internetowych (elementy graficzne, banery , modyfikacja treści z użyciem CMS i kodu)
- kodowanie i realizacja stron internetowych
- przygotowywanie projektów graficznych stron internetowych
- przygotowywanie banerów reklamowych
- realizacja powierzonych zadań graficznych w obszarze stron internetowych

Wymagania

Oczekujemy:
- świetnej organizacji pracy
- znajomości programu graficznego Photoshop
- dobra znajomość XHTML, CSS,
- podstawy znajomości PHP
- zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność

Mile widziane:
- znajomość Wordpress, Joomla
- znajomość frameworków np:. kohana

Osoby zainteresowane prosimy o aplikowanie klikając w przycisk aplikacji.
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Wymyślamy i kreujemy wizerunek firm w Internecie od 2008 roku. Świadczym... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/07/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie