GRAFIK / PROJEKTANT

F.P.H. BGtech s.c.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma BGtech,
lider na rynku upominków poszukuje osoby na stanowisko Grafik/Projektant.
Miejsce pracy: Kraków, ul. Płaszowska
WYMAGANIA:
- bardzo dobra znajomość programów Photoshop, CorelDraw;
- znajomość HTML, CSS, Joomla, Prestashop
- znajomość zasad projektowania;
- wyczucie estetyczne;
- kreatywne podejście do produktu;
- zdolności plastyczne, rysunkowe;

OFERUJEMY:
- Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;
- pełny etat na umowie o prace lub własna działalność;
- pracę w doborowym towarzystwie;
- możliwość zdobycia doświadczenia pracy w biurze projektowym.