Grafik - projektant stron i aplikacji internetowych

SI2 Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opracowywanie grafiki stron i aplikacji internetowych. Współpraca przy projektach o różnej wielkości i złożoności.

Zalety:
- atrakcyjne wynagrodzenie (około 3500zł netto)
- elastyczne godziny pracy
- możliwość rozwoju i podniesienia własnych umiejętności
- praca przy ciekawych i zróżnicowanych projektach
- praca w atrakcyjnym miejscu - wygodne, klimatyzowane biuro we Wrocławski Parku Technologicznym

Kandydatów prosimy o przesłanie CV oraz portfolio w formie linków lub plików graficznych.

Wymagania

Wymagania:
- znajomość obsługi programu Adobe Photoshop
- doświadczenie w projektowaniu stron i aplikacji internetowych
- umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
- znajomość pojęć: Responsive Web Design, Bootstrap

Prezentacja firmy

Zajmujemy się kompleksowym realizowaniem zaawansowanych projektów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/08/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie