GRAFIK / PROJEKTANT / FRONTEND DESIGNER

Hattenberger Partner

Sosnowiec, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z nowo otwartym oddziałem agencji IT zlokalizowanej w Monachium szukamy dodatkowej osoby do pracy w naszym biurze w Sosnowcu:

Grafik / Projektant / Front-end developer

Szukamy osoby która posiada

  • Wykształcenie w zakresie tworzenia grafiki na potrzeby interfejsów (UX), stron internetowych, mobilnych i responsywnych bądź podobne
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w pracy z koncepcją graficzną oraz wdrażaniem treści do Internetu (wysoki standard pod względem projektu i funkcjonalności)
  • Motywacje do nauki, zwłaszcza w zakresie frontend-development (HTML5 – CSS & JavaScript) oraz w obszarach projektowania layoutów, animacji, landing pagów
  • Znajomość praktyczną aplikacji: Adobe Photoshop i Aftereffects, doświadczenie w HTML będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego (na poziomie conajmniej komunikatywnym), a także /lub/ niemieckiego będzie mile widziana (komunikacja wewnętrzna z centralą firmy w języku angielskim)

Opis stanowiska i główne zadania

  • Projektowanie koncepcji graficznej oraz tworzenie storyboardów na potrzeby reklam oraz treści internetowych
  • Opracowanie i zatwierdzenie z koncepcją „pixel-perfect” szablonów oraz dostosowanie ich do potrzeb Klienta zgodnie z CI, zatwierdzenie decyzji do prezentacji Klienta
  • Odpowiedzialność za wysokiej jakości animacje (HTML5 – CSS & JavaScript), interaktywne oraz responsywne treści internetowe
  • Zdefiniowanie logiki, a także struktury animacji bazując na istniejących materiałach
  • Opracowywanie innowacyjnego i kreatywnego rozwiązania projektu przy współpracy z Klientem
  • Współpraca z zespołem w Niemczech i w Polsce

Co oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę, lub inny wariant współpracy (B2B, umowa zlecenie)
  • Pracę w godzinach 9-17 z możliwością częściowej pracy zdalnej w dalszym etapie (do ustalenia)
  • Możliwość zdobywania doświadczenia
  • Pracę przy projektach dla znanych marek (BMW, Lufthansa, VW, Durex, Siemens, Weight Watchers, ZDF, Erdinger)

W okresie próbnym częste integracje z centralą firmy poprzez loty do Monachium i pracę na miejscu, tak aby poznać nasz zespół i odbyć niezbędne szkolenia wraz z wspólnymi wyjściami na obiad i po pracy :)

Jeśli posiadasz swoje CV w języku angielskim będzie wspaniale (ale nie jest to wymóg!)

Wymagamy przesłania portfolio swoich prac, może to być link do serwisu internetowego, pdf lub inne źródło gdzie będziemy mogli sprawdzić poziom Twoich prac.

Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ).

Prezentacja firmy

Hattenberger Partner to agencja reklamowa zajmująca się tworzeniem rekla... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Reklama / Komunikacja, Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Internet / e-commerce