Grafik - praca zdalna.

Magic-IT

30-611 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma Magic IT poszukuje grafików

Poszukujemy grafików specjalizujących się w tworzeniu projektów stron internetowych, logo firm, ulotek oraz grafiki 3D. Dodatkowym atutem będzie umiejętnosć tworzenia prostych stron internetowych poprzez kod HTML lub systemy CMS.

Nasza firma oferuje możliwość pracy zdalnej, pracę przy zróżnicowanych projektach, oraz nawiązania współpracy z naszymi partnerami biznesowymi. Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło, z możliwością późniejszego przejścia na stałą umowę o pracę.

Więcej informacji na temat naszej firmy można znaleźć na stronie naszej firmy.

Zainteresowanych prosimy o wysyłanie CV wraz z linkiem do aktualnego portfolio.

Dział rekrutacji Magic IT

Prezentacja firmy

<br/>Informacje o nas ... <br/>Co nas motywuje? Jakie są nasze prioryte... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/11/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie