Grafik - PŁATNY STAŻ w agencji interaktywnej

Berry Project Sp. z o.o.

02-875 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Rośniemy! A do tego potrzeba nam nowych ludzi! Otwarta głowa, świeże spojrzenie na utarte marketingowe schematy i chęć rozwoju w doświadczonym zespole – to 3 najważniejsze cechy kandydata na to stanowisko.

Działamy na rynku od 2008 r. realizując w tym czasie ponad 100 projektów internetowych. Dojrzałe i odpowiedzialne podejście do realizowanych zadań i odważne sięganie do innowacyjnych i nieszablonowych rozwiązań to nasza wizytówka. Współpracujemy między innymi z Media Expert, Baltona, TVP oraz firmami z branży modowej.

Wybrany kandydat zostanie przyjęty na płatny 3 miesięczny staż. Po odbyciu stażu możliwa jest stała współpraca na nowych warunkach.

Wymagania

Wymagania:

• Bardzo dobra znajomość środowiska internetowego

• Dobra znajomość rynku e-commerce

• Bardzo dobra znajomość programów Adobe Photoshop, Illustrator, InDesign

• Znajomość zasad WebUsability

• Doświadczenie w projektowaniu grafiki web’owej

• Znajomość zasad składu DTP

• Dyspozycyjność

• Umiejętność pracy w zespole

• Umiejętność zarzadzania czasem

• Zmysł graficzny i kreacyjny

• Mile widziany: student/studentka

• Zaangażowanie, chęć rozwoju

• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

• Dodatkowym atutem będzie znajomość rysunki, fotografii.

Co od nas otrzymasz:

• Praca przy atrakcyjnych projektach

• Pracę w młodym i kameralnym zespole

• Po zakończeniu stażu możliwa stała praca na podstawie umowy cywilnoprawnej

• Możliwość rozwoju i nauki przy ciekawych projektach

• Możliwe elastyczne godziny pracy

• Pracę w stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Prezentacja firmy

Agencja do zadań specjalnych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
700PLN - 1 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce