Agencja Zatrudnienia KS Service

Grafik - nie wymagamy doświadczenia.

Miejsce pracy: Poznań, Tarnowo Podgórne, Plewiska, Luboń

Twoje zadania:

  • opracowanie projektów, które będą wdrażane do produkcji
  • praca w programie graficznym Corel Draw lub Illustrator
  • wykonywanie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • konkurencyjne wynagrodzenie - 3 2 00 zł brutto miesięcznie
  • umowę zlecenie na 3 miesiące, z możliwością przejścia po tym okresie na umowę o pracę
  • szkolenia, które pozwolą na stałe podnoszenie kompetencji
  • wolne weekendy - pracujemy od poniedziałku do piątku (6-14 lub 14-22)

Oczekujemy:

Szukamy osoby, która potrafi obsługiwać programy graficzne m.in. Corell, Illustrator i chce się rozwijać. Nie wymagamy doświadczenia!

Kandydacie – otwórz się na współpracę z nami i już teraz prześlij swoje CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.